19/01/2020, Diumenge
  • 09:00 h.
    FUTBOL BASE: Els partits dels equips de la CF BLANCA SUBUR
  • 09:15 h.
    BÀSQUET (Campionat Júnior Femení) - Jornada 14: CB Prat - BÀSQUET SITGES FEMENÍ (Júnior)

    Pavelló Joan Busquets (CEM Estruch / El Prat de Llobregat)

  • 12:00 h.
    BÀSQUET (Campionat Sots 21 Nivell A-1) - Jornada 14: BÀSQUET SITGES (Sots 21) - CB Ciutat Vella

    Pavelló de Pins Vens (Sitges)

  • 12:15 h.
    FUTBOL (3ª Catalana grup 12) - Jornada 17: CF Corbera - UE SITGES SUBURENSE

    Camp de futbol municipal de Corbera de Llobregat

  • 16:30 h.
    FUTBOL (Juvenil 1ª Divisió grup 1) - Jornada 13: CF BLANCA SUBUR (Juvenil A) - CF Martorell 'B'

    Nou Pins Vens (Sitges)

25/01/2020, Dissabte
  • 12:30 h.
    RUGBY (Campionat 1ª Catalana Sub 14) - Jornada 9: RUGBY CLUB SITGES (Sub 14) - BUC

    Camp de rugby de Santa Bàrbara (Sitges)

  • 14:00 h.
    RUGBY (Campionat 1ª Catalana Sub 16) - Jornada 6: RUGBY CLUB SITGES (Sub 16) - CR Sant Cugat

    Camp de rugby de Santa Bàrbara (Sitges)

  • 15:00 h.
    RUGBY (Divisió d'Honor Catalana Vueling) - Jornada 6: CR Tarragona - RUGBY CLUB SITGES

    Camp de rugby La Laboral (Tarragona)

  • 15:30 h.
    HOQUEI PATINS (Copa Catalana Júnior) - Jornada 3: CH Santa Perpètua - CLUB PATÍ SUBUR SITGES (Júnior)

    Pavelló municipal d'esports (Santa Perpètua de Mogoda)

  • 15:30 h.
    RUGBY (Campionat Femení 1ª Catalana) - Jornada 3: RUGBY CLUB SITGES FEMENÍ - AVR FC Barcelona Femení

    Camp de rugby de Santa Bàrbara (Sitges)

  • 16:00 h.
    BÀSQUET (Campionat Júnior Nivell A) - Jornada 15: CB Igualada 'B' - BÀSQUET SITGES (Júnior A)

    Poliesportiu Les Comes (Igualada)

  • 16:15 h.
    BÀSQUET (Campionat Territorial Sots 21 Femení) - Jornada 15: BÀSQUET SITGES FEMENÍ (Sots 21) - CE Maristes Sants Les Corts

    Pavelló de Pins Vens (Sitges)

  • 16:45 h.
    HOQUEI PATINS (Campionat BCN Benjamí) - Jornada 3: CLUB PATÍ SUBUR SITGES (Benjamí) - CE Arenys de Munt

    Pavelló de Pins Vens (Sitges)

  • 17:00 h.
    FUTBOL (1ª Divisió Femení grup 1) - Jornada 16: UE SITGES FEMENÍ - C. Gimnàstic Manresa

    Municipal d'Aiguadolç (Sitges)

  • 17:45 h.
    FUTBOL (3ª Catalana grup 12) - Jornada 18: UD Montserrat Igualada - UE SITGES SUBURENSE

    Estadi Les Comes (Igualada)

  • 18:00 h.
    BÀSQUET (Campionat Júnior Femení) - Jornada 15: BÀSQUET SITGES FEMENÍ (Júnior) - Bàsquet Llor

    Pavelló de Pins Vens (Sitges)

  • 18:00 h.
    FUTBOL (2ª Catalana grup 3) - Jornada 18: Sant Cugat FC - UE SITGES

    Camp de futbol ZEM Jaume Tubau (Sant Cugat del Vallès)

  • 18:00 h.
    HOQUEI PATINS (1ª Catalana grup B) - Jornada 17: CLUB PATÍ SUBUR SITGES - SD Espanyol

    Pavelló de Pins Vens (Sitges)

  • 18:00 h.
    FUTBOL (Juvenil 1ª Divisió grup 1) - Jornada 14: FC Santboià - UE SITGES (Juvenil A)

    Camp de futbol municipal Joan Baptista Milà (Sant Boi de Llobregat)

  • 19:30 h.
    FUTBOL (Juvenil 1ª Divisió grup 1) - Jornada 14: CE Anoia - CF BLANCA SUBUR (Juvenil A)

    Camp de futbol ZEM Can Titó (Vilanova del Camí)

  • 19:30 h.
    HOQUEI PATINS (Copa Federació Aleví) - Jornada 3: CH Vila-seca - CLUB PATÍ SUBUR SITGES (Aleví)

    Pavelló municipal d'esports de Vila-seca