28/04/2017, divendres
  • 21:15 h.
    HOQUEI PATINS (2ª Catalana grup E) - Jornada 23: CPS SITGES 'B' - HC Montbui

    Pavelló de Pins Vens (Sitges)

29/04/2017, dissabte
  • 09:00 h.
    FUTBOL BASE: Els partits dels equips de la UE SITGES

    Els podeu consultar a: http://continguts.radiomaricel.cat/continguts/esports/UESitgesdissabte.pdf

  • 09:00 h.
    FUTBOL BASE: Els partits dels equips de la CF BLANCA SUBUR

    Els podeu consultar a: http://continguts.radiomaricel.cat/continguts/esports/PartitsBlanca.pdf

  • 09:45 h.
    FUTBOL FEMENÍ (2ª Divisió Aleví-Infantil grup 1) - Jornada 26: CF Joventut Bisbalenca - CF SUBURENSE (F)

    Municipal La Bisbal del Penedès

  • 12:30 h.
    FUTBOL FEMENÍ (Infantil-Cadet grup 1) - Jornada 26: Base Marc Bartra CF - CF SUBURENSE (F)

    Municipal Palau Rabassó (Sant Jaume dels Domenys)

  • 16:15 h.
    BÀSQUET (Campionat Territorial Sènior grup 4) - Jornada 27: BM Viladecans 'B' - BÀSQUET SITGES 'B'

    Atrium Viladecans

  • 17:15 h.
    FUTBOL (3ª Catalana grup 12) - Jornada 30: UE SITGES - CFP Sant Pere Molanta

    Municipal d'Aiguadolç (Sitges)

  • 18:00 h.
    BÀSQUET FEMENÍ (2ª Catalana grup 2) - Jornada 27: BÀSQUET SITGES (F) - CB Salou

    Pavelló de Pins Vens (Sitges)

  • 19:00 h.
    BÀSQUET (Lliga EBA grup C-B) - Jornada 26: El Masnou Basquetbol - BÀSQUET SITGES

    Poliesportiu Municipal del Masnou

  • 19:00 h.
    HOQUEI PATINS (2ª Catalana grup E) - Jornada 23: CPS SITGES 'A' - CP Monjos

    Pavelló de Pins Vens (Sitges)

  • 20:00 h.
    FUTBOL SALA (1ª Nacional Catalana) - Jornada 24: FS Begues - AE LES BOTIGUES DE SITGES

    Pavelló Jaume Viñas Pi (Begues)

  • 20:00 h.
    FUTBOL FEMENÍ (1ª Divisió grup 1) - Jornada 28: Fundació P. CE. Jupiter - CF SUBURENSE (F)

    Municipal Júpiter (Barcelona)

  • 20:00 h.
    FUTBOL (Juvenil Preferent grup 1) - Jornada 28: UE Bordeta de Lleida - CF BLANCA SUBUR

    Municipal Bordeta de Lleida (Lleida)

30/04/2017, diumenge
  • 09:00 h.
    FUTBOL SALA (Lliga Vila de Sitges) - Jornada 20: Sucrense - Bar GSG Sitges

    Pavelló de Pins Vens (Sitges)

  • 09:00 h.
    FUTBOL BASE: Els partits dels equips de la UE SITGES

    Els podeu consultar a: http://continguts.radiomaricel.cat/continguts/esports/UESitgesdiumenge.pdf

  • 09:00 h.
    FUTBOL BASE: Els partits dels equips de la CF BLANCA SUBUR

    Els podeu consultar a: http://continguts.radiomaricel.cat/continguts/esports/PartitsBlanca.pdf

  • 10:00 h.
    FUTBOL SALA (Lliga Vila de Sitges) - Jornada 20: Gravesinha Team - Vallpineda

    Pavelló de Pins Vens (Sitges)

  • 11:00 h.
    FUTBOL SALA (Lliga Vila de Sitges) - Jornada 20: Restaurante La Sinia - Critical Futbol

    Pavelló de Pins Vens (Sitges)

  • 12:00 h.
    FUTBOL (3ª Catalana grup 12) - Jornada 30: CE Carme - CF SUBURENSE 'B'

    Municipal de Carme

  • 12:00 h.
    FUTBOL SALA (Lliga Vila de Sitges) - Jornada 20: Atlético Orola 57 - Ferreteria Ruiz

    Pavelló de Pins Vens (Sitges)

  • 13:00 h.
    FUTBOL SALA (Lliga Vila de Sitges) - Jornada 20: Prisma FC - Penya Barcelonista

    Pavelló de Pins Vens (Sitges)

  • 16:00 h.
    FUTBOL SALA (Lliga Vila de Sitges) - Jornada 21: Vallpineda - Sucrense

    Pavelló de Pins Vens (Sitges)

  • 17:00 h.
    FUTBOL (1ª Catalana grup 2) - Jornada 30: CF Igualada - CF SUBURENSE

    Estadi Les Comes (Igualada)

  • 17:00 h.
    FUTBOL SALA (Lliga Vila de Sitges) - Jornada 21: Prisma FC - Atlético Orola 57

    Pavelló de Pins Vens (Sitges)

  • 18:00 h.
    FUTBOL SALA (Lliga Vila de Sitges) - Jornada 21: Penya Barcelonista - Restaurante La Sinia

    Pavelló de Pins Vens (Sitges)

  • 19:00 h.
    FUTBOL SALA (Lliga Vila de Sitges) - Jornada 21: Critical Futbol - Ferreteria Ruiz

    Pavelló de Pins Vens (Sitges)

  • 20:00 h.
    FUTBOL SALA (Lliga Vila de Sitges) - Jornada 21: Pizzeria Francesco - Gravesinha Team

    Pavelló de Pins Vens (Sitges)