- 23/03/2024, Dissabte
-
-
10:00 h.🥅HOQUEI PATINS (ALEVÍ PLATA COPA FEDERACIÓ) - Jornada 7: CLUB HOQUEI MOLINS DE REI - CLUB PATÍ SUBUR SITGES (aleví)
POLIESPORTIU MUNICIPAL DE MOLINS DE REI
https://maps.app.goo.gl/BBmzLZGKDNGze7ky7 -
13:15 h.🥅HOQUEI PATINS (JUVENIL PLATA COPA CATALANA) - Jornada 7: CLUB HOQUEI SANTA PERPÈTUA - CLUB PATÍ SUBUR SITGES (juvenil)
POLIESPORTIU MUNICIPAL DE SANTA PERPÈTUA DE MOGODA
https://maps.app.goo.gl/X6uAJeWovG4ZBFrs8 -
13:30 h.🏉RUGBY (SUB 14 1ª CATALANA) - Partit 5è-6è lloc: RUGBY CLUB SITGES VERD (sub 14) - FÉNIX RUGBY
CAMP DE RUGBY NOU SANTA BÀRBARA (Pins Vens)
https://maps.app.goo.gl/UhBMe7Zf5QQkYHfR8 -
16:00 h.⚽️FUTBOL (3ª CATALANA / grup 13) - Jornada 23: FC FÀTIMA - UE SITGES 'B'
CAMP DE FUTBOL BARRI DE FÀTIMA (Igualada)
https://maps.app.goo.gl/SSCTbfKxieRcvgFG6 -
16:00 h.🏉RUGBY (DIVISIÓ D'HONOR CATALANA / 2ª fase) - Jornada 10: QUÍMIC ER - RUGBY CLUB SITGES
CAMP DE LA TEIXONERA (Barcelona)
https://maps.app.goo.gl/B31XDMv5agh7WC6ZA -
16:15 h.🥅HOQUEI PATINS (BENJAMÍ PLATA COPA BCN) - Jornada 7: CLUB PATÍ SUBUR SITGES (benjamí B) - CAPELLADES HC
PAVELLÓ DE PINS VENS
https://maps.app.goo.gl/zufXDXdM6Z3Voj8f8 -
17:30 h.⚽️FUTBOL (1ª CATALANA / grup 3) - Jornada 23: UE SITGES - CE EL CATLLAR
CAMP MUNICIPAL D'AIGUADOLÇ
https://maps.app.goo.gl/EfZo2XeR6M7ouvgp7 -
18:00 h.🥅HOQUEI PATINS (INFANTIL OR PREFERENT) - Jornada 7: CLUB PATÍ SUBUR SITGES (infantil A) - CP TORDERA
PAVELLÓ DE PINS VENS
https://maps.app.goo.gl/zufXDXdM6Z3Voj8f8 -
19:00 h.⚽️FUTBOL (PREFERENT JUVENIL / grup 4) - Jornada 23: CF BLANCA SUBUR (juvenil A) - ESCOLA F. BASE CALAFELL
CAMP DE FUTBOL NOU PINS VENS
https://maps.app.goo.gl/r9QF2in6ckMgEvp4A -
19:30 h.🥅HOQUEI PATINS (2ª CATALANA / grup A) - Jornada 23: CLUB PATÍ SUBUR SITGES - CAMBRILS CLUB HOQUEI
PAVELLÓ DE PINS VENS
https://maps.app.goo.gl/c7XwUYbf3skEJ91EA
-
- 24/03/2024, Diumenge
-
-
10:00 h.🥅HOQUEI PATINS (BENJAMÍ OR BCN) - Jornada 7: CP MASQUEFA - CLUB PATÍ SUBUR SITGES (benjamí A)
PAVELLÓ POLIESPORTIU DE MASQUEFA
https://maps.app.goo.gl/v28xz4AFTB3mRkpLA -
10:00 h.🥅HOQUEI PATINS (INFANTIL PLATA COPA CATALANA) - Jornada 7: CH MATARÓ - CLUB PATÍ SUBUR SITGES (infantil B)
POLIESPORTIU MUNICIPAL JAUME PARERA (Mataró)
https://maps.app.goo.gl/DBFQ9m1cyGMDxkUb9 -
11:00 h.🏑HOQUEI HERBA (CAMPIONAT DE CATALUNYA 2ª FEMENÍ) - QUARTS DE FINAL (tornada): AD RIMAS - SITGES HOCKEY CLUB
CAMP DE LES PEDRITXES (Terrassa)
https://maps.app.goo.gl/XmD4hbcohkG4gjeM7 -
12:00 h.🏀BÀSQUET (2ª TERRITORIAL FEMENÍ / grup 4) - Jornada 16 (pendent): AE CERVELLÓ - BÀSQUET SITGES FEMENÍ
PAVELLÓ MUNICIPAL XAVIER BALLBER (Cervelló)
https://maps.app.goo.gl/C5W9cN14su4jspBW9
-